Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Miasta i Gminy Barczewo

Kolorowy pasek

Wykaz telefonów wewnętrznych w Urzędzie Miejskim w Barczewie

TELEFONY       WEWNĘTRZNE W URZĘDZIE

CENTRALA TELEFONICZNA: 89 514 84 39, 89 514 83 46, 89 514 85 89

 

IMIĘ I NAZWISKO

STANOWISKO

ZAKRES SPRAW

NR WEW.

NR POKOJU

Nitkowski Lech Jan

Burmistrz Barczewa

89 514 83 03

18

Jasiński Dariusz

Zastępca Burmistrza

13

12a

 Maciejewski Andrzej

Przewodniczący Rady Miejskiej

andrzejmaciejewski7@wp.pl

18

24

Bronka Halina

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej

halina.bronka@wp.pl

18

24

Bonus Jarosław

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej

jaroslaw.bonus@ucb.com

18

24

Kondratowicz Dorota

Skarbnik Miasta

41

14a

Tarasiewicz Danuta

Sekretarz Miasta

12

16

WYDZIAŁ ORGANIZACYJNY (wew. 10)

Białecka Katarzyna

Kierownik Wydziału

- obsługa Rady Miejskiej

- sprawy organizacyjne

14

16

Maćkowiak Patrycja

Młodszy Referent

- obsługa centrali telefonicznej

- biuro obsługi interesanta

19

1

Waloszek Dorota

           Stażysta


- obsługa sekretariatu Burmistrza

 

17 

17 

 

 

WYDZIAŁ FINANSOWY (wew. 40)

Kondratowicz Dorota

Skarbnik Miasta

41

14a

Skrzeszewska Elżbieta

Zastępca Skarbnika

- księgowość budżetowa

42

14

Ziemnicka Lidia

Inspektor

- księgowość podatkowa i budżetowa

45

14

Miłaszewska Elżbieta

Inspektor

- księgowość podatkowa

43

13A

Specjalista ds. wymiaru podatków

- wymiar podatków (rolny, od nieruchomości - teren wiejski)

49

13

Żywicka Monika

Specjalista ds. płac i księgowości budżetowej

- płace

- środki trwałe

49

13

Bojar Katarzyna

Inspektor

- wymiar podatków (od nieruchomości - teren miasta)

- wymiar podatku od środków transportowych

48

13

Czadek Joanna

Podinspektor

- księgowość budżetowa

48

13

Zalewska Karolina

Kasjer

- obsługa kasy

44

15

       Pucyk Ewa

              Podinspektor

- gospodarka odpadami

43

13A

WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, INWESTCJI I OCHRONY ŚRODOWISKA (wew. 20)

Zdziarstek Krzysztof

Kierownik Wydziału

28

6

Nobert - Ćwiek Iwona

Zastępca Kierownika

- planowanie przestrzenne, wypisy i wyrysy z planów zagospodarowania przestrzennego gminy

23

5

Sturlis Janusz

Podinspektor

- inwestycje komunalne

27

8

Gałka Przemysław

 Inspektor ds. inwestycji

- inwestycje komunalne

27

8

Hodt Aleksandra

Specjalista ds. Zamówień Publicznych

- zamówienia publiczne

22

7

Matyka Grzegorz

Specjalista ds. utrzymania dróg

- utrzymanie ulic, dróg, placów, mostów

- oświetlenie uliczne

21

4

Żuk Danuta

Inspektor ds. dróg

prowadzenie i odbiór inwestycji:

- remontów placów i ulic

- dróg oraz obiektów mostowych

24

4

Fronczak Andrzej

Podinspektor

- zezwolenia na wycinkę drzew

- nadzór nad utrzymaniem terenów zieleni

25

3

Lichocki Andrzej

Inspektor

- taryfy: wody i ścieków

- nadzór nad utrzymaniem terenów zieleni

25

3

Podinspektor

- warunki zabudowy, planowanie przestrzenne

- opiniowanie wstępnych projektów podziałów nieruchomości

26

5

Kolczyńska - Szymczak Anna

Podinspektor

- decyzje o środowiskowych uwarunkowaniach

35

9

Kwapis Joanna

Inspektor

- warunki zabudowy, planowanie przestrzenne

26

5

Słota Monika

Referent

- gospodarka odpadami

29

9

WYDZIAŁ GOSPODARKI NIERUCHOMOŚCIAMI I ROLNICTWA (wew. 50)

Zalewska - Wójcik Paulina

Kierownik Wydziału

55

19a

Kalbarczyk Barbara

Inspektor

- podziały i rozgraniczenia nieruchomości

- nadawanie numerów porządkowych nieruchomości

- dodatek energetyczny

- nadzór i wydawanie zezwoleń na uprawę maku i konopi włóknistych

52

19

Inspektor

- obrót nieruchomościami

53

19

Siepsiak Marcin

Inspektor

- obsługa inwestorów

54

19

Chwaluk Wiesława

Inspektor

- opłaty adiacenckie

- opłaty planistyczne

- przekształcenie prawa użytkowania wieczystego w prawo własności

51

20

Przybylska Barbara

 Podinspektor

- dodatki mieszkaniowe

59

21

Gałęziewska Grażyna

Inspektor

- dzierżawa gruntów, sprzedaż mieszkań komunalnych

58

21

STRAŻ MIEJSKA - 602 466 254

Cipior Zbigniew

Komendant Straży Miejskiej

64

12

Szewczyk Grzegorz

Strażnik Miejski

64

12

INFORMACJA TURYSTYCZNA (wew. 77,78,79)

Hudź Iwona

Kierownik Informacji Turystycznej

77

1A

 Izabela Niezabitowska

pozyskiwanie środków zewnętrznych i promocji gminy

poszukiwanie informacji o wszelkich projektach i programach umożliwiających pozyskiwanie środków zewnętrznych w szczególności z funduszy unijnych na realizacje zadań gminy

79

1B

Stasiewicz Katarzyna

Podinspektor ds. sportu

inicjowanie i koordynowanie działań mających na celu rozwój sportu, rekreacji i turystyki na terenie gminy

79

1B

Markowicz Agnieszka

Podinspektor

prowadzenie działań promocyjnych obejmujących strategiczne kierunki rozwoju miasta i gminy

funkcjonowanie Skarbca Kultury Europejskiej.

78

1C

Wojczys Agata

Młodszy referent

Informacja Turystyczna

78

1C

SAMODZIELNE STANOWISKO PRACY

Bieńkowski Jacek

Audytor wewnętrzny

22

7

Gędas Anna

Podinspektor OPIA

- obsługa organizacji pozarządowych

- archiwum zakładowe

15

1

Matysek Krzysztof

Administrator Bezpieczeństwa Informacji

16

1B

 

 

URZĄD STANU CYWILNEGO - kamieniczka ul. Kopernika 10, 89 514 84 09

Kaczmarczyk Beata

Kierownik USC

- sprawy z zakresu stanu cywilnego

76

1

Romanik Urszula

Zastępca Kierownika USC

- działalność gospodarcza

- zezwolenia na sprzedaż alkoholu

75

1

Gałązka Katarzyna

Podinspektor

- ewidencja ludności

34

5

Słoń Artur

Inspektor

- dowody osobiste

34

5

Brzozowiec Zbigniew

Podinspektor

- obrona cywilna

- sprawy wojskowe

31

5

    

MIEJSKI ZESPÓŁ O|WIATY I ZDROWIA - kamieniczka ul. Kopernika 10

(jednostka organizacyjna Gminy z siedzib? w Urzędzie Miejskim w Barczewie)

Chyżyńska Hanna

Dyrektor

96

3

Kwapis Anna

Starszy specjalista

- kadry, zwrot kosztów kształcenia młodocianych pracowników

94

2

Juszczyk Andrzej

Starszy specjalista

- inwestycje, zamówienia publiczne, dowóz uczniów do szkół na terenie gminy Barczewo

95

2

Brzezińska Magdalena

Inspektor

- stypendia

94

2

Łozowska-Kisielewska Hanna

Główny księgowy

92

4

Kwiatos Janina

Starszy Inspektor

- płace

91

4

Golanko Joanna

Podinspektor

- płace

91

 4

Gnatowska Anna

Starszy Inspektor

- księgowość

92

4

Lamperska Agata

Referent

- księgowość budżetowa

93

4

 

Metadane

Źródło informacji:Iwona Kućko
Data utworzenia:2010-01-20 08:25:10
Wprowadził do systemu:Iwona Kućko
Data wprowadzenia:2010-01-20 08:25:18
Opublikował:Iwona Kućko
Data publikacji:(brak danych)
Ostatnia zmiana:2018-05-21 08:41:34
Ilość wyświetleń:69850

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij