Herb

Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Miasta i Gminy Barczewo

Logo Biuletynu Informacji Publicznej

Stowarzyszenia działające na terenie Gminy Barczewo

 

LP.

Nazwa

Prezes

1.     

Stowarzyszenie Inicjatyw Obywatelskich w Barczewie

Danuta Zielonka

2.     

Stowarzyszenie Miłośników Historii Organizacji Młodzieżowych  "Pokolenia" Koło w Barczewie

Zbigniew Stodolnik

3.     

Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne "Pojezierze" Oddział Barczewo

Marian Sawicki

4.     

Stowarzyszenie "Każdemu Dać Szansę" w Barczewie

Mariola Łukowska

5.     

Koło Krajowego Związku  Emerytów i Rencistów  Służby Więziennej przy Zakładzie Karnym w Barczewie

Wojciech Zenderowski

6.     

Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Wipsowo

Olga Dąbrowska

7.     

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Ramsowo I Okolic

Jan Marcin Malinowski

8.     

Stowarzyszenie „Nasza Rodzina” w Kronowie

Marek Rybczyński

9.     

Polskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Z Upośledzeniem Umysłowym Koło Terenowe w Barczewie

Wanda Klimowicz

10.       

Stowarzyszenie Pomocy Humanitarnej „Lazarus” w Ramsowie

Małgorzata Iwanowicz

11.       

Stowarzyszenie „Przystanek Łegajny”

Dorota Kaługa

12.       

Związek Ochotniczych Straży Pożarnych w Barczewie

Piotr Mostek

13.       

Stowarzyszenie Rolniczo -Kulturalno- Oświatowe „Teleinfo” w Niedźwiedziu

Eleonora Mańkowska

 

14.       

Stowarzyszenie „Wspólne Wójtowo”

Maria Sidor

15.       

Towarzystwo Przyjaciół Mokin

Anna Rybińska

16.       

Warmińsko -Mazurski Związek Kobiet Wiejskich Koło w Mokinach

Anna Rybińska

17.       

Stowarzyszenie Na Rzecz Edukacji Dzieci i Rozwoju Obszarów Wiejskich Wrota

Małgorzata Bałusz

18.       

Stowarzyszenie Wiejskie Nasze Skajboty

Katarzyna Bujna

19.       

Stowarzyszenie Dwa Jeziora w Tumianach

Alina Zwierzchowska

20.       

Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Południowa Warmia”

Lech Nitkowski

21.       

Stowarzyszenie „EKO – DADAJ” w Dadaju

Andrzej Starkiewicz

22.       

Stowarzyszenie Przyjaciół w Barczewie

Ilona Czaplicka

23.       

Stowarzyszenie Przedsiębiorców w Barczewie

Jan Krakowiak

24.       

Polski Związek Wędkarski Koło w Barczewie

Zdzisław Kępka

25.       

Ludowy Uczniowski Klub Kolarski Potorscy – TSB Barczewo

Andrzej Plewa

26.       

Gminny Klub Sportowy "Pisa" w Barczewie

Janusz Sturlis

27.       

Klub Piłkarski "Tempo"  Wipsowo

Marek Waliszewski

28.       

Klub Sportowy " Niedźwiedź" w Ramsowie

Marek Gołębiewski

29.       

Klub Sportowy „ Łęgajny”

Adrian Wojtkowski

30.       

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Surma

Piotr Ferenz

31.       

Klub Piłkarski Burza

Arnold Gerig

32.       

Warmiński Klub Sportowy „Volley Ball”

Jarosław Bonus

33.       

Uczniowski Klub Sportowy „Gala”

Mirosław Galski

34.       

Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe

Marek Szter

35.       

Jeździecki Klub Sportowy „U Robsonów”

Robert Hestkowski

Informacja o plikach cookies [Nie pokazuj ponownie]

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych. Możesz zmienić ustawienia służące do obsługi cookies w przeglądarce internetowej.
Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszych stron bez zmian tych ustawień, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie plików cookies.

Więcej szczegółów w dokumencie "Polityka prywatności i wykorzystywania plików cookies".